Speciali programa Tailando policijos darbuotojams padės jiems tobulėti! Vadovybės nuomone, teisėsaugos darbuotojams su antsvoriu būtina praeiti specialius kursus sporto stovykloje, kad susigrąžintų tonusą.

Pang Čong stovykloje jau mažiausiai 200 policininkų – ir jie ne tik aktyviai užsiima sportu ir važinėja dviračiais, bet ir laikosi labai griežtos dietos, kad padvigubintų efektą.

Seržantas Čantarakas, atsakingas už programą, sako, kad pilniems darbuotojams labai sunku atlikti savo įsipareigojimus. Jie lėčiau juda, ne tokie vikrūs,  kaip kiti, reiškia, yra mažesnė tikimybė pagauti nusikaltėlį.

„Tai tiesiog neleistina!“- pridūrė jis.

Čantarakas patikslino, kad tarp policininkų renkasi vyrus su blogiausia fizine forma ir padeda ją susigrąžinti.

Dar daugiau, pagal jo asmeninę patirtį, jau dešimtys numetė daugiau nei 20 kg ir dabar jaučiasi puikiai.

Tarp kitko, Uzbekistane praktika panaši. Šalies prezidentas pabrėžė, kad teisėsaugos organų darbuotojai turi nuo 3 iki 6 mėn numesti antsvorį, kitaip jie bus atleisti.

O jūs palaikote tokią idėją?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353