Nuolaidų kortelė

Šiuo triuku, jei kalbėsim griežtai, naudojasi ne tik restoranai, bet ir paprastos maisto parduotuvės. Jūs turite nuolaidų kortelę 5-10 procentų, bet kai jūs pasižiūrite į sąskaitą arba čekį, jūs pastebite, kad kažkurios prekės eina visai be nuolaidos, o kai kuriems nuolaida sudaro tik 1-2 procentus, ir tik keletas pozicijų turi pilną nuolaidą. Parduotuvių atstovai teisinasi tuo, kad tam tikroms prekių grupėms „pagal įstatymą“ negali būti taikomos nuolaidos, viršijančios tam tikrą procentą. Na, o visi yra labai užsiėmę, kad imtų nuodugniai aiškintis šį klausimą.

Komforto nebuvimas

Brangiame aukštos klasės restorane jus pasitiks minkšti foteliai, o vidutinio lygio užeigose – nepatogios kėdės ir maži staliukai, prie kurių nepatogiai sėdėti jūs tiesiog negalėsite ir greit pavalgę užleisite vietas kitiems klientams.

Ingredientų tik pavadinimai

Ryškiausias pavyzdys — krabų lazdelės, kurias patiekia, kaip krabų mėsą.

Arba pavyzdžiui keptas sūris, kuris lyg turėtų būti kamamberas, o iš tikrųjų yra sūrio produktas iš žemiausios kainos linijos. Restoranai ieško bet kokios galimybės sutaupyti: tai ir pigus pakaitalas vietoj parmezano salotose ir karštuose patiekaluose, ir citrinos rūgštis gėrimuose vietoj citrinos ir daugelis kt.

Pigūs vietiniai produktai ir brangūs visi kiti

Pvz. pigi vietinė baklažanų ikra ir baisiai užkelta krutonų kaina, su kuriais ji patiekiama. Arba nuolaida moliuskams ir labai aukšta vyno kaina, su kuriuo jie valgomi.

Restorano dovana

Dažniausiai tai kažkas pigaus ir su dideliu kiekiu prieskonių, kad pakiltų jūsų apetitas. O jei tai vynas arba šampanas, tai jis paprastai tokios kokybės, kad be užkandos jo gerti neįmanoma.

Paties pigiausio jūs neprisiminsite

Sąrašo pradžioje ir pabaigoje visada yra patys brangiausi gėrimai ir patiekalai. Ir dažniausiai smegenys fiksuoja būtent juos. Daugybę pavadinimų viduryje prisiminti būna sunku.

Ryškūs vaizdai

Jei meniu jūs matote didelę porciją neįtikėtinai apetitą keliančio patiekalo su prabangiu restorano patiekimu, būkite tikri, realybė jus nuvils.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353