Šiandien tekėti nėra už ko

412
Patinka? Duok Like!

Trisdešimt penkių metų vyras, avintis Tommy Hilfiger batus. Įsivaizduoju, kaip jis rėkia ant savo žmonos ir negaliu to įsivaizduoti. Vargu bau jis rėkia. Jo marškiniai taip gražiai išlyginti, gal jis gyvena su mama? Žmonos nemoka taip gražiai lyginti.

Štai, su gėlėmis – idealus. Aukštas. Seksualiai paaugusia barzda. Tur būt gaisrininkas arba operatyvinis darbuotojas. Teisėsaugos pareigūnas. Žinoma, vyresnysis. A, žinoma, damos laukia. Oi, o kokia baisi! Žiūrėti šlykštu. Sportininką aš jau turėjau. Šitas per jaunas. Čia armėnai. Šitas atrodo geriau už mane.

Vyras rudu paltu? O paltas vyrui – tai normalu? Na, tikriausiai, taip. Leistina. Ašys juodintos. Rankos. O kas ant galinės sėdynės? Vaikiška kėdutė?

Štai kitas – parkuoja savo „vidutinę klasę“. Džinsai, kirpimas, tatuiruotės, vestuvinis žiedas. Viskas aišku. Viso gero.

O šito kepurė kvailoka.

Eime, Hercogai, šiandien tekėti nėra už ko.

Simona Rerberg

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353