Žmonijos istorijoje labai gausu įvairių įvykių ir išradimų. Ne išimtis – ir aviacijos sektorius, kuris skaičiuoja jau daugiau kaip šimtą metų. Per visą šį laikotarpį buvo sukurta daugybė lėktuvų, kurie visi buvo skirtingi. Vienų buvo pagaminta tik vienetai, kitaip tariant – išskirtinis kūrinys. Kai kas liko tik projektu, neįgyvendintu realiame gyvenime. Šiame vaizdo įraše pamatysite kolekciją neįprastų, kartais ir keistų skraidymo aparatų, kuriuos visus pagamino garsūs išradėjai. Labai įdomus ir nuostabus rinkinys! Puiku!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353