Šią vasarą diržą nešiokite ant nuogo kūno – kaip modeliai Louis Vuitton pristatyme

33
Patinka? Duok Like!

Diržai kelnėse ar ant suknelių bei švarkų – vakardiena. Neseniai vykusiame kruiziniame Louis Vuitton pristatyme Kalifornijoje pastebėjome naują šio aksesuaro stilizavimo būdą.

Modeliai jame pasirodė su diržais, juosiančiais tiesiog nuogą kūną – tarp trumpučių marškinėlių ir kelnių ant juosmens. Tiesa, šiek tiek vėliau mes pasikapstėme atmintyje ir prisiminėme, kad tai visai ne naujiena.

Dar 90-ųjų pabaigoje ją praktikavo Sarah Jessica Parker – tiksliau, jos herojė Kerė Bredšou seriale „Seksas ir miestas“. Tada ji rinkosi diržą pagal sijono spalvą.

O mes patariame modernizuoti šią gudrybę ir rinktis kontrastingą aksesuarą, kuris taps derinio akcentu.

Vėliau to ėmėsi ir Chanel. Šių mados namų pernykštėje kolekcijoje pasirodė keli deriniai su diržu- grandinėle, juosiančiu nuogą liemenį po klasikiniu tvido švarku.

Toks stilizavimo variantas tiks vakariniams ir kokteiliniams deriniams. Pro jį negalėjo praeiti ir jauna mama Rihanna, viename neseniai vykusiame renginyje pasirodžiusi su deimantiniu diržu, akcentuojančiu jos suapvalėjusį pilvą.

Tačiau visai nebūtina šitaip išlaidauti. Jūs galite apsiriboti ir įprastu odiniu diržu, juosiančiu nuogą kūną.

Svarbiausia, kad pasirinktas aksesuaras harmoningai derėtų su kitomis jūsų įvaizdžio detalėmis. Ir nepamirškite pasitikėjimo savimi – jis papuoš jus labiau už patį gražiausią drabužį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!