Ši mergina įrodė, kad žmogus žymiai stipresnis, nei atrodo

179
Patinka? Duok Like!

Prieš kelis metus, likus vos porai dienų iki Kalėdų, brazilų modelio Paolos Antonijos gyvenimas pasikeitė visam laikui. Pasivaikščiojimo metu merginą partrenkė mašina ir gydytojams teko amputuoti jai koją.

Atrodytų, nelaimingas atsitikimas galėjo palaužti Paolą, tačiau ji visam pasauliui įrodė, kad žmogus pajėgus nugalėti bet kokius sunkumus ir gyventi ryškų, pilną emocijų ir laimingų momentų gyvenimą.

Mes dažnai skundžiamės mažomis nesėkmėmis, kurios ištinka kiekvieną dieną.

Nemalonumai darbe ar asmeniniame gyvenime, praeities klaidos ar ateities baimė gadina nuotaiką ir neleidžia mėgautis šia minute.

Tačiau mes įsitikinę: kartais reikia tiesiog padėkoti likimui už tai, ką mes jau turime.

Paolos Instagrame daug fotografijų,kurios neleidžia abejoti tuo, kad merginos gyvenimas pilnas ryškių įvykių.

Paola nepraranda fizinės formos ir užsiima šokiais bei fitnesu, važinėja riedlente ir jodinėja, o taip pat daug keliauja.

Nepaisydama nieko, ši stipri ir drąsi mergina tęsia modelio karjerą, aktyviai dalyvauja telešou, sudaro kontraktus su didelėmis grožio firmomis ir dokumentuoja savo madingus įvaizdžius.

Be to, kad Paola dalyvauja madų fotosesijose, ji turi savo tinklaraštį ir YouTube kanalą, dar ji padeda kitiems žmonėms su specialiaisiais poreikiais patikėti savimi ir niekada nepasiduoti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353