Seno plastikinio butelio panaudojimo būdai namams ir vasarnamiui

811
Patinka? Duok Like!

Kokių tik išmonių nepamatysi. Geras meistras panaudoja buityje beveik viską: lentų atliekas, senus marškinėlius, netgi plastikinius butelius. Galima, žinoma, atiduoti juos perdirbimui arba tiesiog išmesti. O galima supjaustyti juos ilgomis juostomis ir supinti įdomų daiktą – plastikinį krepšį!

Butelį supjaustyti reikia spirale, kad išeitų ilga juosta. Ji ir bus panaudota.Jei juosta pasibaigė, nepergyvenkite – jas galima puikiai sutvirtinti tarpusavyje. Pjaustykite butelius (gali būti įvairių spalvų) ir pradėkite pinti!

Štai šachmatinio pynimo pavyzdys:

Jei norite, galite išmokti ir kitokių pynimo technikų:

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353