Šeimininkė paprašė savo šuns loti truputį tyliau. Jo reakcija? Puiku!

790
Patinka? Duok Like!

Visiems žinomas tas faktas, kad šunis labai lengva dresuoti. Palyginti paprasta bus apmokyti nuo nulio praktiškai bet kurį šunį tokių paprasčiausių komandų kaip „gulėti“, „sėdėti“, „fas“, „balsas“ ir t.t.Tačiau čia lengvumas ir baigiasi ir jei jūs norite išmokyti jūsų augintinį ko nors sudėtingesnio, teks gerokai pasidarbuoti.

O ko jūs norėjote? Šunys – irgi žmonės, jie nenori mokytis ir dirbti prie įgūdžių įtvirtinimo, jie labiau trokšta palakstyti po žolę, pažaisti su kamuoliuku, skaniai paėsti ir saldžiai pamiegoti! Bet užtai jūs, pasiekę savo tikslą ir apmokę gyvūną kokio nors nelengvo triuko ar komandos, turėsite pagrindą didžiuotis savimi ir savo pedagoginiais talentais.

Mūsų šiandieninė istorija kaip tik apie vieną nuostabų šunelį. Jam pavyko išmokti gana neįprastą ir nestandartinę komandą. Net patyrusiems šunininkams-dresuotojams tai pasirodytų nuostabu. Kad suprastumėte, apie ką kalbama, primygtinai siūlome jums pažiūrėti video įrašą.

Jame šeimininkė duoda šuniui paprastą komandą „balsas“, kurią jos augintinis džiugiai atlieka. O štai toliau – įdomiausia! Moteris prašo augintinio būti tylesniu ir loti ne taip triukšmingai. Kas įvyko toliau – žiūrėkite patys! Neatskleisime intrigos! Bet pasakysime viena – tai vienareikšmiškai verta pamatyti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353