Šeimininkas padarė vežiojamą lovą savo šuniui, kad jis mėgautųsi saulėlydžiu pliaže

202
Patinka? Duok Like!

Tomui Andersonui pavyko rasti nestandartinį būdą vežioti savo 16-metį šunį po vieną iš Virdžinijos pliažų. Taip jis norėjo padaryti paskutines ištikimo draugo dienas ryškesnėmis ir įdomesnėmis.

Vyriškis ir jo žmona mėgo važinėti ilsėtis į pliažą. Jie visada ėmė su savimi savo šunį, vardu Kofis. Bet kai šuo pasiekė 16 metų amžių, jau nebegalėjo judėti savarankiškai.

Jis smarkiai nusilpo ir šeima nebegalėjo ištrūkti į pliažą, nes negalėjo palikti šunelio vieno, juk labai mylėjo jį, o jis juos. Tada Tomas nusprendė padaryti numylėtinio gyvenimą lengvesniu.

Tam jis padarė lovą ant ratų, kuri suteikė galimybę Kofiui judėti mylimu pliažu.
Prie lovos vyras pririšo virvę ir taip vežiojo augintinį po pliažą. Šeimininkė nusprendė nufotografuoti šunį lovoje ir patalpino foto socialiniame tinkle. Tomas nesitikėjo, kad jų šuns nuotrauka pasklis kaip virusas, juk neturi paskyrų socialiniuose tinkluose.

Tokie pasivaikščiojimai po pliažą lovoje tapo geru nuotykiu Kofio gyvenimo kelio pabaigoje.

Po kelių mėnesių šunelio nebeliko, tačiau šeimininkas žino, kad jo ištikimas draugas nugyveno laimingą gyvenimą.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!