Šeimininkai apipavidalino savo sodybą, naudodami japoniško minimalizmo principus

486
Patinka? Duok Like!

Japoniškas minimalizmas – tai stilius, kuris leidžia žmonėms patogiai įsikurti mažiausiose erdvėse. Būtent šio stiliaus taisyklėmis pasinaudojo namelio, kurio plotas siekia 26 kvadratinius metrus, kūrėjas.

Šiame projekte išnaudotas kiekvienas gyvenamosios erdvės centimetras.

Pirma, namo dizainas turi antrą aukštą ir dvigubą apšvietimo lygį. Antra, protingai paskirstyti baldai. Laikymas įrengtas apatiniame aukšte, ten pat yra mažytė virtuvės zona.

O po laiptais, kurie eina į antrą aukštą, randasi įvairaus dydžio dėžės, skirtos daiktams. Šalia jų – miniatiūrinis židinys, pagrindinis sodo namelio šilumos šaltinis. Izoliuotas specialiu pusiau skaidriu ekranu, jis atitinka priešgaisrinio saugumo techniką.

Daiktų saugojimo sistema yra ir antrame namelio aukšte. Už lovos galvūgalio galia laikyti drabužius, kaip ir komodose, esančiose miegamosios vietos šonuose. Malonu, kad didžioji dalis šviesos viršutiniame aukšte – natūrali.

Viskas dėl didelio langų kiekio po lubomis. Langas yra net vonios kambaryje. Jame įrengta maža vonelė, kurioje gali atsigulti suaugęs žmogus, o taip pat yra daug spintelių kosmetikai ir priežiūros priemonėms, kriauklė su dideliu veidrodžiu. Nuostabu, tačiau šitas protingas išplanavimas užima vos 26 kvadratinius metrus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353