Šeima pasiėmė iš prieglaudos vokiečių dogą, kuris didokas net savo veislei. Ir vis dar auga

69
Patinka? Duok Like!

Tuo, kad vokiečių dogai – didžiuliai šunys, abejoti netenka. O dabar įsivaizduokite šunį, kurį net tarp šių gigantų vadina dičkiu! Būtent tokiu milžinu auga mažylis, vardu Arnis, kuris dar visai neseniai gyveno gyvūnų prieglaudoje „Dogs Trust“ Glazge, Didžiojoje Britanijoje. O dabar Arnis turi naujus namus ir šeimininkus, kurie šalia jo atrodo lyg hobitai.

Džuli ir Kolinas Ridai įsimylėjo Arnį iš pirmo žvilgsnio (nepaisant ūgio skirtumo).

Ridai norėjo pasiimti šunį iš prieglaudos, nesvarbu kokios veislės. Kai jie pamatė Arnį, iškart nusprendė, kad jis – tai, ko reikia.

Būsimų šeimininkų neišgąsdino tikrai milžiniškas Arnio dydis.

Pirmąkart šunelį pasvėrė, kai jam buvo 8 savaitės – jau tada svarstyklės parodė 10 kg skaičių. Dabar Arniui 5 mėnesiai ir jis išaugo iki 43 kg. Ir tai tik pradžia!

Prieglaudos veterinarai mano, kad Arnis dar išaugs. Dvigubai.

Tačiau tai jo šeimininkų visai negąsdina , juk jie turi viską, ko reikia patogiam šuniškam Arnio gyvenimui.

Ridai turi žemės sklypą ir galimybę išlaikyti tokį šunį.

Arnis su malonumu siaučia 1 akro sklype (0,4 ha) ir maitinasi iš širdies – per dieną šuo suėda pusantro kilogramo šviežios mėsos, užkąsdamas ją kiaušiniais, žuvimi ir daržovėmis.

Be to, Arnis aiškiai nesijaus vienišas – pas Ridus gyvena dar 4 šunys.

Kompaniją Arniui palaiko du kinų šunys, prancūzų buldogas ir Bordo dogas.

Kai visa ši kompanija vaikštinėja kartu, tai atrodo be galo juokingai, tvirtina šeimininkai.
Nepaisant ūgio, Arnis širdyje tikras vaikas, nors ir šuniškas.

„Jis švelnus, mylintis ir toks žaismingas. Mes džiaugiamės, kad turime pakankamai didelį namą, kur yra vietos mūsų begemotukui“,- sako šeimininkai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!