Stiprūs žmonės būna kur kas mažiau apsaugoti,  silpni. Audros metu lanksti nendrė linksta ir šiugžda, o pušis tiesiog lūžta ir miršta visiems laikams – taip sako kinai, o kinai žino, ką sako.

Stiprieji žmonės atsako paprastai ne už save. Ir net ne už savo artimuosius. Jie atsako už visą pasaulį, patekusį į jų orbitą. Todėl, kad jėga traukia – taip sako fizikai, o jie taip pat žino, ką sako.

Stiprūs žmonės visai nėra sveikesni ar tvirtesni už kirus. Tiesiog jie tiksliai žino, kad neturi teisės nualpti ir mirti, kol nuo jų vis dar kažkas priklauso. Jie, netgi stipraus infarkto metu, šoks į vandenį, kad išgelbėtų skęstantį vaiką, ištrauktų jį į krantą ir įsitikintų, kad jam jau niekas negresia, ir tik tada atsijungs. Taip sako medikai – o medikai yra matę daugiau stebuklų, negu fizikai ir kinai kartu paėmus.

Stiprūs žmonės būna labai vieniši. Visai ne todėl, kad negalėtų pakęsti kažko šalia savęs. Tiesiog…Jie juk stiprūs! Štai niekam ir į galvą neateina, kad jiems skauda, būna baisu, vieniša, tiesiog liūdna.

Vaikšto žeme stiprūs, mažakalbiai žmonės. Su jais ne visada lengva, ne visada malonu, ne visada komfortiška – užtai patikima. Tai ir yra ta pati kavalerija, kuri visada ateina į pagalbą paskutiniu momentu.

Saugokite stiprius žmones..

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353