Santykiuose turi būti lengva

628
Patinka? Duok Like!

Lengva turi būti nuo pat pradžių.

Nuo pirmų minučių. Žmogus, su kuriuo jūs iškart jaučiatės kaip seni pažįstami, tinka jums labiau už tą, kuriam reikia meilintis metų metais. Vaikinukas, su kuriuo po penkiolikos minučių kalbatės, lyg būtumėte plepėję visą gyvenimą, geriau už tą, kuriam jūs septynis metus rašėte laiškus be atsakymo. Mergina, kuri iškart rodo susidomėjimą jumis, geriau už nepasiekiamą gražuolę, kurią reikia nuvežti į Maldyvus. Paprastai – reiškia gerai.

Tai aksioma. Nereikia jos įrodinėti. Išvis nereikia nieko įrodinėti santykiuose savo sąskaita.

Nereikia nieko siekti, prie nieko prisitaikyti ir paskui nieką nebėgioti. Padarę tai vieną kartą, darysite tai kiekvieną dieną, o kaip atsakymą matysite kaprizingą nepatenkintą veidą. Jei iškart nesusiklostė, neužsidegė – netempkite katino už uodegos. Reiškia – ne jūsų žmogus.

Sudėtingi santykiai tinka tik tiems, kuriems nuobodu, ir kurie turi daug laisvo laiko. Visiems kitiems šios kančios tik gadina nervus.

Neverta vežti sudėtingų santykių ant savęs. Santykiai, kuriuose jūs tik tą ir darote, kad šokate pagal kažkieno dūdelę – žeminantys. Anksčiau ar vėliau jūsų kantrybės limitas išseks. Neleiskite savęs įtraukti į sudėtingus santykius.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353