Ryšys tarp moters laimės ir vyro turtų

4624
Patinka? Duok Like!

Kartą aš išgirdau sakant vieną sėkmingą ir turtingą verslininką:

„Nori būti turtingas ir sėkmingas, nepagailėk dovanų savo žmonai“. Man pasirodė, kad tai nesąmonė. Vėliau aš išgirdau taip sakant ir daugiau žinomų ir pasiturinčių vyrų. Ar tai tiesa?

Atsakymas glūdi senovės tradicijose ir senovės slavų mituose. Pagal juos, moteris – Vaisingumo deivės įsikūnijimas. Ji yra šeimos židinio ir šeimos gerovės saugotoja. Ji palaiko šeimos židinio ugnį ir nulemia žmogaus lemtį.

Todėl laiminga, viskuo aprūpinta žmona dovanos dar daugiau sėkmės, laimės ir turtų savo vyrui. Kuo labiau vyras rūpinasi žmona, apsaugo nuo negandų, visame kame padeda jai, tuo labiau pražįsta jos energetika ir pakrauna vyrą, pritraukia jo sėkmę, reikalingus žmones ir reikiamas aplinkybes jo statuso pakėlimui, geresniam materialiniam aprūpinimui.

Ir atvirkščiai, jei vyras ignoruoja savo žmonos prašymus ir norus, neskiria jai dėmesio, nesirūpina ja, tada jį persekios problemos ir nesėkmės.

O jo finansinė būklė tik blogės, nes nuskriausta žmona nepritraukia vyro sėkmės, o priversta rūpintis buities klausimais, kuriuos ant jos pečių numetė vyras. Galiausiai santykiai pasmerkti žlugimui.

Štai kodėl turtingi ir sėkmingi vyrai kviečia rūpintis savo žmonomis, saugoti ir netaupyti jų sąskaita, jie žino, kad mainais gaus daug daugiau – dėkingumą, žmonos meilę, sėkmę ir pripažinimą visuomenėje, turtą, statusą, karjeros augimą ir sėkmę visame kame.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353