Redfordų šeima – didžiausia šeima Didžiojoje Britanijoje. Neseniai moteris pagimdė 22 vaiką, o taip pat jie turi jau 3 anūkus. Kaip gyvena šeima, turinti 22 vaikus

823
Patinka? Duok Like!

Redfordų šeima – didžiausia šeima Didžiojoje Britanijoje. Mamai Sju Redford 44 metai, o jos vyrui Noeliui – 48. Neseniai moteris pagimdė 22 vaiką, o taip pat jie turi jau 3 anūkus.

Sutuoktiniai atidarė savo kepyklą, vyresnieji vaikai padeda tėvams jos darbo organizavime.
Valstybė Redfordams nepadeda , todėl visas pragyvenimo išlaidas jie padeda nedidelio savo
verslo dėka.

Sju ir Noelis susipažino dar būdami 7-erių, o 14-os metų jau buvo pora. Šiuo metu jie turi 22 vaikus, moteris gimdė vaikus beveik kasmet.

2004 metais Redfordai įsigijo savo didelį namą. Du vyriausi vaikai jau turi savo šeimas ir
negyvena su tėvais.

Namas turi du aukštus, 10 kambarių ir rūsį. Kadangi jame gyvena daug žmonių, visi stengiasi laikytis tvarkos, nors tai ir nelengva.

Pirmame aukšte, prie įėjimo, stovi didelės spintos su avalyne ir viršutiniais rūbais.

Taip atrodo didelės šeimos šaldytuvas.

Svetainėje stovi didžiulė sofa, ant kurios telpa visi vaikai mėgstamų laidų ir filmų peržiūrai.

Vaikų miegamuosiuose stovi dviaukštės lovos.

Rūsyje yra bėgimo takelis, Sju nupirko jį vyrui. Taip pat stovi 18 kg skalbimo mašina, kuri
pastoviai dirba. Kiekvieną dieną šeimos motina atlieka apie 10 drabužių ir patalynės skalbimų.

Produktus šeima perka urmu. Jie kartu sėda prie didžiulio stalo, tačiau ne iš eilės. Kartais mama pusryčius ruošia daugiau nei 3 valandas, tačiau dažniausiai jie susideda iš dribsnių su pienu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353