Raskite savyje drąsos išeiti, kai nėra priežasties, kad pasiliktumėt

884
Patinka? Duok Like!

Paulas Koeljas rašė, kad „jei jums pakaks drąsos pasakyti „sudie“, gyvenimas būtinai apdovanos jus nauju „labas“.

Ši mintis aplankė mane tada, kai aš mąsčiau apie savo gyvenimą ir pajutau didžiulę tuštumą viduje. Man buvo taip bloga, taip skaudu, ir taip ilgu, kad aš jau nesitikėjau pamatyti šviesos tunelio gale.

Bandžiau prisikasti, kodėl aš taip ilgai laikausi įsikibusi meilės, kuri daro mane nelaiminga. Desperatiškai norėjau, kad mylimas žmogus pasikeistų, kad vėl patekėtų saulė ir išsisklaidytų debesys…

Tiesa slypėjo tame, kad aš tiesiog bijojau paleisti jį. Mane baugino pati mintis, kad daugiau niekada nesutiksiu tokio pat, kaip jis. Aš apgaudinėjau save, kad mus riša gili ir stipri meilė. Bet tai buvo ne taip. 

Tai buvo nuodinga meilė, kuri griovė mano sielą. Aš supratau, kad ji mane įsiurbia vis giliau ir giliau, todėl išsigelbėjimas vienas – bėgti, ir kaip galima greičiau.

Puikiai suvokiau, kad man bus labai skaudu išeiti. Juk aš tiek įdėjau į šią meilę. Energijos, jėgų, laiko. Aš tiesiog negalėjau pasiduoti po viso to! Juk aš ne iš tų, kas pasiduoda be kovos. Man taip atrodė. Tada…

Bet aš negalėjau daugiau su juo pasilikti. Ir nusprendžiau drąsiai pažvelgti į akis visoms savo baimėms, kurios paralyžiavo mano valią. Priėmiau sprendimą gyventi be jo. Ir viskas pasirodė ne taip ir baisu. Tiksliau – visai nebaisu. Dabar aš viena, ir prisipažįstu sąžiningai, kad man niekada nebuvo taip ramu sieloje. Aš radau pasaulį ir harmoniją viduje.

Jei jūs jaučiate, kad jūsų niekas nelaiko santykiuose, išeikite. Todėl, kad likti su žmogumi, su kuriuo jūsų niekas nesieja, daug skaudžiau, negu išeiti. Nekankinkite savęs. Niekas nevertas jūsų ašarų.

Atraskite savyje drąsos, kuri reikalinga tokiais gyvenimo tarpsniais. Žinau, ką jaučiate. Suprantu, kaip skaudu. Bet išeikite. Eikite pirmyn per gyvenimą ir neatsisukite atgal. Pasikliaukite savo intuicija. Juk ji seniai jums kuždėjo šį sprendimą, argi ne taip?

Raskite savyje drąsos pradėti naują gyvenimą. Atrasti naujus tikslus. Atrasti naujas svajones. Daryti tai, kas teikia jums džiaugsmą ir laimę. Nebijokite – drąsiai eikite pirmyn!

Jums reikia išsiveržti iš šių nuodingų santykių, kad iš naujo atrastumėte save. Ir, patikėkite, galiausiai – tai to verta. Kai jūs atsikratysite visko, kas nuodija jūsų gyvenimą, jūs vėl atrasite vientisumą ir harmoniją.

Nebijokite. Nesigręžiokite atgal. Laimė – priekyje!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353