Prisipažink: tu ten, kur tu nori būti

464
Patinka? Duok Like!

Paprastai, kai žmogus blogai atlieka savo darbą, jis piktinasi: „O jūs žinote, kiek man moka?!“ Žinau. Ir nesuprantu, ką tu čia veiki? Aš manau, viskas paprasta: nepatinka – nedirbk. Ir taip visur.

Tau blogai gyventi su žmogumi – negyvenk. Su tavim blogai elgiasi verslo partneriai – keisk. Netinka kostiumas – atiduok tam, kam jis puikiai tiks. Blogai miegi – užsiimk savo sielos gydymu. Blogai jautiesi – gydykis. Tau bloga gyventi šioje šalyje – išvažiuok. Daryk, veik, o ne zirsk.

O jeigu tu nieko nedarai ir nieko nekeiti – vadinasi, tau taip gerai. Būk sąžiningas su savimi – tau gerai. Gera zirzti. Gera skųstis. Gera kentėti. Gera būti auka. Gera, kai tave atjaučia. Gera, kai už tave sprendžia ir padeda tau. Gera nieko nedaryti su savo gyvenimu. Ramu. Nuspėjama. Tai tavo komforto zona. Būti mėšle – tavo komforto zona.

Visa tai turi savo prasmę. Pačią svarbiausią gyvenime prasmę. Jei tu ne auka, tai kas? Jei tu nesiskųsi, tai ką darysi? Juk reiks daryti. Jei pašalinti šią prasmę „Man labai sunku, bet aš nešu savo kryžių“, tai kas liks? Kur tu eisi be to kryžiaus? Kaip tu išvis be jo gyvensi?

Nieko nespręsti – tai irgi sprendimas. Nekeisti – tai taip pat pasirinkimas. Jei tu tai renkiesi, būk su juo, gauk bonusus, mėgaukis juo. Bet neparink smegenų kitam. Jis neprivalo žaisti tavo žaidimus.

Prisipažink: tu ten, kur nori būti. Tai yra tiesa.

Lilija Achremčik

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353