Patėvis mano mamą ant rankų nešioja, nors vedė ją 47-erių su 4 vaikais!

5656
Patinka? Duok Like!

Labai dažnai moterys skundžiasi, kad sunku susirasti vyrą esant vyresnio amžiaus. Tačiau mano nuomonė kitokia ir noriu papasakoti istoriją iš gyvenimo, kuri nutiko mano mamai. Esmė tame, kad mama mane pagimdė 34-erių, tai buvo pirmasis jos gimdymas.

40-ies dar pagimdė trynukus ir tapo daugiavaike mama. Kodėl taip susiklostė, aš nežinau, man pasakoja, kad tai buvo sąmoningas jos pasirinkimas – gimdyti vėlai.

Mes paaugome, o tėvo ir motinos santykiai tik blogėjo, jis buvo mums visiškai abejingas, todėl auklėjimu užsiėmė tik motina, o dar turėjo ir vyrui įtikti. Kartą jis pareiškė motinai, kad nori parduoti mūsų 2 kambarių butą ir pirkti didesnį, juk mums visiems neužtenka vietos.

Žinoma, mama su džiaugsmu sutiko, viską pasirašė, o tėvas pardavęs butą pasiėmė pinigus ir tiesiog dingo iš mūsų gyvenimo. Mes su motina ir broliais likome gatvėje, tačiau mama nepasidavė, mes išsinuomojome vieno kambario butą ir persikėlėme.

Mamos santaupų užteko 2 mėnesiams. Aš lankiau mokyklą, o motina brolius atidavė į darželį. Ten visi galvojo, kad mama – tai berniukų močiutė.

Ir nenuostabu, ji dirbo dvejuose darbuose, mus prižiūrėjo tai draugė, tai močiutė, buvo labai sunku. Tada mama pasakė, kad daugiau nesusidės su jokiu vyriškiu. Kartą parke, kai mes su ja ir broliais išėjome pasivaikščioti, prie jos priėjo nepažįstamas vyras.

– Gražuole, kodėl tokia liūdna?

– Pone, ko jūs iš manęs norite?

– Aš labai norėčiau su jumis susipažinti, jei jūs nieko prieš. O gal jūs ištekėjusi?

– Ne. aš netekėjusi, tačiau auginu 4 vaikus, su trim galite susipažinti – štai jie, smėlio dėžėje.

Ir štai nuo tos dienos gyvenimas taip įsisuko ir įtraukė ją, kad dabar ji absoliučiai laiminga ir mylima, jos vyras nešioja ją ant rankų, mamai nieko netrūksta. Ir aš labai dėl jos džiaugiuosi, kad dabar ji rado tikrą laimę. Tai atpildas už jos kančias.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353