Pasakėčia apie laimę

886
Patinka? Duok Like!

Ankstyvą rytą, kai Ching Ši vaikštinėjo su savo mokiniu po sodą, prie jų priėjo jaunuolis. Šiek tiek drovėdamasis, jis pasveikino Ching Ši ir jo mokinį, o paskui paklausė:

– Mokytojau, aš labai myliu vieną merginą, ir mūsų tėvai ne prieš, kad mes susituoktume, bet mane užvaldo baimės ir abejonės.

– Ko tu nerimauji ir ko tu bijai? – paklausė Ching Ši.

– Aš bijau nusivilti ja šeimyniniame gyvenime…juk aš negaliu iš anksto žinoti, kad elgiuosi teisingai, – atsakė valstietis.

– Grįžk namo ir vesk tą merginą, jeigu tu myli ir jūsų meilė abipusė, – atsakė Ching Ši.

Po to, kai jaunuolis, padėkojęs išminčiui už patarimą, išėjo, mokinys paklausė:

– Sakyk, Mokytojau, kodėl tu patarei jaunuoliui vesti, jei jis bijo nusivylimo. Argi neverta jam palaukti ir atidėti sutuoktuves?

– Taip mąstydamas, tu pamiršti, kad nusivylimas – pernelyg maža kaina už galimą laimę,- atsakė Ching Ši šypsodamasis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353