Pasakėčia apie kliūtis jūsų kelyje

610
Patinka? Duok Like!

Labai labai seniai, vienas karalius įsakė savo tarnams ant kelio užritinti didžiulį akmenį, kuris buvo ne šiaip didelis! Jis svėrė ne mažiau, kaip pusę tonos ir dar buvo iš visų pusių visiškai glotnus. Tarnai nesuprato, kam karaliui to prireikė. Bet karalius žinojo, ką daro.

Ir kai tarnai, su neįtikėtinu vargu, atrideno akmenį ant kelio, karalius pasislėpė netoliese ir ėmė stebėti. Jam buvo įdomus tik vienas dalykas – ar kas nors nuritins akmenį nuo kelio.

Kelias jungė du miestus, ir, judant juo tolyn, galima buvo pasiekti jūrą. Todėl šiame kelyje visada buvo daug prekiautojų ir keliautojų.

Ir ką gi pamatė pasislėpęs karalius?

Visi, kas ėjo ar važiavo pro akmenį, garsiai piktinosi, kad karalius neliepia savo pavaldiniams nuritinti akmens ir nesirūpina keliu. O jei jau susitikdavo pažįstami prekeiviai, kaip jie garsiai šaukdavo ir keikė karalių! Bet nė vienas iš keliautojų net nepagalvojo, kad gal būt jis pats, arba keliese imtų ir nuritintų akmenį nuo kelio. 

Pagaliau kelyje pasirodė vargšas valstietis su savo vežimaičiu, vežantis parduoti daržoves iš savo ūkio. Jis pamatė akmenį, sustojo, apsidairė, ir pabandė vežimo pagalba nustumti akmenį į kelkraštį. Bet akmuo buvo per sunkus ir jam nepavyko. Jis pasikvietė į pagalbą pravažiuojančius, bet niekas iš jų nenorėjo jam padėti. Stebėjęs šias pastangas karalius jau buvo nusprendęs, kad valstietis pasiduos ir važiuos tolyn.

Bet valstietis nepasidavė, juk akmuo trukdė ne tik jam, bet ir kitiems žmonėms, Jis iškinkė jaučius, po akmeniu pakišo lentų, aprišo virvėmis ir, po ilgų pastangų, nustūmė akmenį į šalikelės griovį. O po akmeniu, jo nuostabai, jis rado piniginę, pilną auksinių monetų ir raštelį, kad tai apdovanojimas tam, kuris išvaduos save ir kitus nuo trukdančios kliūties.

Ir valstietis suprato tai, ko daugelis iš mūsų niekada nesupras – kiekviena kliūtis mūsų kelyje leidžia pagerinti mums mūsų padėtį ar būklę.

Moralė: Visos kliūtys ir išbandymai mūsų kelyje yra ne atsitiktiniai. Ir jei jūs susidūrėte su vienu iš jų, neverta nuleisti rankų. Sukaupkite visas savo jėgas ir įveikite jį. Apdovanojimas jums bus nauji įgūdžiai, žinios, patirtis, išmoksite spręsti sunkias užduotis, o tai ir yra jūsų sėkmės dalis!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353