Parduodamas namas, kurio šeimininkas labai mylėjo kates

270
Patinka? Duok Like!

Amerikoje, Arizonos valstijoje, parduodamas ne visai įprastas namas. Iš išvaizdos tai vidutinė statistinė dviaukštė nelabai didelė vila, kuri panaši į visus kitus namus ir niekuo neišsiskiria. Bet, užėję vidun, jūs lyg patenkate į visiškai kitą šalį.

Vilos interjeras primena kačių būstą. Visos sienos ir lubos padengtos skirtingų dydžių, amžiaus ir veislių pūkuotų gyvūnų fotografijomis. Katinai, kačiukai ir katės žiūri iš visur, tiesiog neleisdami praeiti.

Ant grindų patiesta daugybė kilimėlių, žinoma, irgi su atvaizduotais kačių šeimos atstovais. Tik žiūrint pro langą galima trumpam atsipūsti nuo visos šios kačių įvairovės.

Baldai ir aksesuarai irgi skirti išskirtinai katinėliams. Viloje priskaičiuojama apie tris dešimtis draskyklių, taip pat čia yra įvairių gultų, dubenėlių ir kitos įrangos, pritaikytos komfortiškam gyvūnų gyvenimui.

Dar name yra ištisa siena, skirta puodelių su katėmis kolekcijai.

Neįprasto būsto plotas gana didelis – 230 kvadratinių metrų.

Dabartinis savininkas parduoda vilą ir prašo už ją apvalios sumos – 240 tūkstančių Amerikos dolerių.

Jis įsitikinęs, kad namą būtinai nusipirks tas, kas myli kates.

Galbūt pirkėjas kartu su būstu gaus ir visą jo interjerą, o taip pat baldus bei dekoro elementus.

Kol kas vila nenupirkta ir nežinia, ar daug atsiras norinčių apsigyventi name, kurį valdo katės.

Net tikras „katininkas“ jausis nelabai komfortiškai nuolatinėje ir pernelyg įkyrioje kačių šeimos atstovų apsuptyje.

Turbūt, jei katės užgrobtų pasaulį, jis atrodytų būtent taip.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353