Pamergė vos nesugadino vestuvių, pasirinkusi netinkamą apdarą

4461
Patinka? Duok Like!

Vestuvės – svarbiausias įvykis bet kuriai merginai. Visos nuotakos svajoja, kad ta diena praeitų idealiai ir įsimintų kaip viena laimingiausių gyvenime. Bet neretai atsitinka, kad artimiausi žmonės ir giminaičiai tampa vestuvių griūties ir nusivylimo priežastimi.

Panaši istorija nutiko su mūsų straipsnio heroje. Ji paprašė savo jaunesnės sesers, būsimos pamergės, apsirengti vestuvėms tamsiai mėlyną suknelę, puoštą gėlėmis, kuri sėkmingai harmonizuotų su likusių svečių apdarais. Bet nepaisydama nuotakos prašymo, jaunesnioji sesuo išsirinko tokį apdarą, kuris pabrėžė jos kūno gražumus. Nepaisant aukščiau minėtų gėlių raštų, suknelė buvo tokia atvira, kad nuotaka neteko amo ją pamačiusi.

Savo nesėkme mergina paskubėjo pasidalinti Facebook socialiniame tinkle, kur dauguma palaikė būsimą žmoną ir sukritikavo jos sesers poelgį. Naudotojų nuomone, suknelė, išsirinkta nuotakos jaunesnės sesers, visai graži, bet ji absoliučiai netinka pamergei ir atrodo pernelyg vulgariai šeimos iškilmėms.

Nors buvo ir tokių, kurie pasmerkė merginą, kad ji nesukontroliavo suknelės užsakymo proceso ir paliko viską paskutiniam momentui.

Dabar nuotakos sesuo gali pirkti patikusią suknelę nedvejodama, juk po tokio išdavikiško poelgio jos jau nebus pamergių tarpe.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353