Pakalbėkime apie „ribas“. Viskas prasidėjo nuo mano pačios suvokimo apie nevykusias asmenines ribas, todėl viskas, ką aš rašau, paremta asmenine patirtimi

173
Patinka? Duok Like!

Jei ši tema jums aktuali,kaip man kadaise, likite.

Viskas prasidėjo nuo mano pačios suvokimo apie nevykusias asmenines ribas, todėl viskas, ką aš rašau, paremta asmenine patirtimi. Kartais karčia.

Dabar į mane dažnai kreipiasi klientai su skundais, kad jų nevertina, užverčia darbais, už kuriuos paskui nemoka, prie jų „limpa“ blogi žmonės ir ligos.

Visus iki vieno jaudina klausimas: KODĖL?

Šių nelaimių priežastys gali būti skirtingos, tačiau problemų šaknis viena! Kiekvieną kartą pirmiausia aš tikrinu jų pačių asmenines ribas.

Yra objektyviai egzistuojantys dalykai, nesvarbu, žinote jūs juos ar ne. Taigi, vienas tokių dalykų yra tai, kad jūsų įsitikinimai formuoja jūsų realybę.

Jei jūs patys nenusprendėte, kas jūs per žmogus, ko norite iš gyvenimo, ką galite leisti kitiems žmonėms savo atžvilgiu, kuo norite tapti po metų ar dešimties, tuo pačiu jūs ištrinate savo ribas. Tai yra, savo pavidalą, kurį intuityviai nuskaito kiti žmonės.

Su jumis pradeda elgtis ne taip, kaip jūs to norite, o taip, kaip jie to nori, taip, kaip jiems patogu!

Ką gi daryti?

Įjungti suvokimą! Užsiimkite savo įsitikinimų studijavimu, jeigu mylite save ir jei pastebėsite, kad vakarykštės mintys apie save jūsų nebetenkina, atlikite generalinį valymą!

Galbūt jums prireiks specialisto pagalbos. Nenustebkite, dirbti su savo paties įsitikinimų sistema sunku!

Tačiau toks darbas jums bus labai naudingas. Juk kai tik jūs padarysite tvarką savo galvoje, gyvenimas pradės keistis į gerąją pusę. Užtikrinu!


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!