Pagrindinis meilės įrodymas

742
Patinka? Duok Like!

Mes manom, kad meilės įrodymas – tai bučiniai ir apkabinimai. Ne, tai pats mažiausias meilės pasireiškimas. Meilė – kai priimi žmogų tokiu, koks jis yra gyvenime iš tikrųjų. Jūs norite surasti tokį žmogų, su kuriuo būsite laimingi, su kuo galėsite tapti sėkmingu ir pasitikėti ateitimi?

Rinkitės tą, kuriam galėsite pasakyti, kad pavargote, apie savo problemas ir sunkumus, abejones. Tą, kuris dėl jūsų galės paminti savo orumą ir savimeilę, bet ir jūs dėl jo galėsite pasiaukoti. Tą, kuris galės jus pastatyti į savo prioritetų viršūnę. Žmogų, kuris visada nudžiugs, jus pamatęs, jumis didžiuosis, nepriklausomai, ar jūs grįžote „su skydu, ant skydo ar išvis be jo“. Tą, kas jums, be jokios abejonės galės padovanoti sielą. Tą, kuriam jūsų reikia, kaip oro. Tą, su kuriuo jūs galėsite būti savimi, su kuošilta ir jauku.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353