Nustatyti, ar jūs turite vyra, labai lengva.

1217
Patinka? Duok Like!

Jei jūsų vyras neparneša pinigų ir jūs viena stengiatės uždirbti visiems – jūs neturite vyro. Jūs turite komunalinį kaimyną, vagiantį jūsų maistą iš jūsų šaldytuvo.

Jei jūsų sugyventinis uždirba lygiai tiek, kiek reikiam savęs išlaikymui, o jūs stengiatės, kad prasimaitintumėt – jūs neturit vyro. Jūsų namuose veltui gyvena pažįstamas.

Jei jums staiga ir labai reikia pinigų, o jūsų vaikinas guviai atsako, kad visiems būna sunkių laikų ir viskas susitvarkys – jūs neturit vyro. Jūs turit  draugelį ir net nelabai artimą.

Jei jus ištiko širdies priepuolis, o jūsų meilužis telefonu komanduoja „greitai bėk pas gydytoją“ – jūs neturite vyro. Jūs turite šiltą ir atjaučiantį internetinį draugą.

Jei jūs verkiate, o jūsų mylimasis pataria „nesiparinti“ dėl niekų ir neprisigalvoti sau niekų – jūs neturite vyro. Pagal artimumo laipsnius – tai maždaug taksistas. 

Jei žmogus turi vyrišką anatomiją ir netgi laikas nuo laiko ją į jus įkiša – tai nereiškia, kad „jūs turite vyrą“

Nustatyti, ar jūs turite vyra, labai lengva.

Jei jūs jį turite, jums yra gera ir nebaisu.

Malka Lorenc

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353