Nuotraukoje simpatiška mergina, bet pakanka pažvelgti į jos figūrą ir galima suprasti, kodėl ji neįtikėtinai populiari

19466
Patinka? Duok Like!

Ši miela mergina tapo neįtikėtinai populiari dėka įtempto darbo su savimi. Būtent apie ją galima pasakyti – ji padarė save pati! Kortni Teilor gimė nedideliame Midlendo miestelyje Teksase.

Kai mergaitė buvo 7 metai, jos šeima persikėlė į Ostiną, kur ji ir užaugo. 18 metų Kortni išvyko užkariauti Los Andželo.

Dabar ji labai populiari, jos Instagram paskyrą stebi daugiau nei milijonas sekėjų, mergina nusifilmavo keliose reklamose ir klipuose. Visa tai dėka jos išvaizdos…

Kortni draugai ir giminaičiai visada ją palaikė, kai ji pasirinko sportą – jie tik džiaugėsi. Persikėlusi į Los Andželą mergina nuėjo į treniruoklių salę, ji svajojo dalyvauti kūno rengybos varžybose.

2016 metais ji dalyvavo prestižiniame konkurse NPC West Coast Classic. Kortni užėmė 3 vietą.

Tačiau jau 2017 metais mergina grįžo ir tapo nugalėtoja.

Mergina iškart išpopuliarėjo. Ji nusifilmavo tokiuose filmuose kaip „Melagių žaidimas“, „Amerikiečių psichologas“, „Griaunantys viską“.

Savo mikrobloge mergina parašė, kad jos formų pasiekimui reikia vienos dalies genetikos, vienos dalies taisyklingos mitybos bei treniruočių ir prie viso šito reikia pridėti žiupsnelį teisingai parinkto foto rakurso.

Šios gražuolės gyvenime jau atsirado vaikinas, kurį ji vadina „tikru riteriu“.

Kortni išmoko išnaudoti viską, ką jai dovanojo gamta.

Ji dirba su savimi, laikosi taisyklingos mitybos ir reguliariai sportuoja.

Šaunuolė! Pavyzdys kaip padaryti savo gyvenimą sėkmingu – išsikelti tikslą ir dirbti,
kol jį pasieksi!

\

.

.

.

.

.

.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!