Norvegų menininkė kuria unikalias realistiškas lėles, nuo kurių šiaušiasi plaukai

3736
Patinka? Duok Like!

Iš pradžių, kai aš pamačiau šias nuotraukas, pagalvojau: „Kokie žavūs vaikučiai!“, bet pažiūrėjus atidžiau pasirodė, kad tai visiškai ne vaikučiai, o pačios tikriausios lėlės…


Net oda pašiurpsta, kaip realistiškai jos atrodo…

Šiandien mes norime supažindinti jus su norvegų menininke 77metų Sisele Bjostad, kuri savo rankomis kuria stebuklus.

Visų lėlių plaukai natūralūs, žmogaus, o visa kita – dirbtinės medžiagos: akys – stiklas, kūnas – minkštas audinys, rankytės, kojytės ir veidukas – iš polimerinio molio.

Tokių lėlių kūrybai moterį įkvėpė vaikai, kadaise ji dirbo jaunesniųjų klasių mokytoja.

O dabar ji kuria savo vaikus, ir jos arsenale šimtai žaislinių mergaičių ir berniukų. Per metus jai išeina apie 10 lėlių.

Lėlės kuriamos pagal tikrų vaikų fotografijas.

Kiekvieną elementą moteris daro rankomis. Jų visų aukštis apie 70 cm.

Žinoma, šiomis lėlėmis nežaidžia, jas perka į kolekcijas. Vienos kaina apie 10 tūkstančių dolerių.

Štai tokie mažyliai kuriami žmogaus rankomis. Kaip jums?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353