Siaubingos tragedijos vietos fotografijas atrado du vieno archyvo darbuotojai. Jie tiesiog nusipirko diskus su fotografijomis išpardavime, vykusiame prie namo. Manoma, kad kadrus fotografavo vienas iš statybininkų, dirbęs griuvėsiuose iškart po tragedijos.

Du archyvo darbuotojai nusipirko šalia namų vykstančiame išpardavime diską su nuotraukomis, padarytomis po teroristinio akto Niujorke 2001 metų rugsėjo 11-ąją. Diskuose archyvo darbuotojai atrado apie 2400 fotografijų, kurios anksčiau nebuvo niekur publikuotos. Jos visos praktiškai buvo padarytos Ground Zero –  teritorijoje, kurioje stovėjo Pasaulinio prekybos centro pastatų kompleksas.  Fotografijų autorius kol kas nėra surastas., tačiau archyvarai mano, kad tai buvo vienas iš darbininkų, kurie dirbo prie atkasimo darbų iškart po teroro akto.

.

.

Kompaktiniai diskai buvo labai blogoje būklėje. Radėjai kreipėsi į įmonę, kuri specializuojasi duomenų atkūrimo darbuose. Galiausiai buvo išgelbėtos visos 2400 fotografijų.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353