Neteiskite

1066
Patinka? Duok Like!

Pagyvenęs vyras su 25-erių sūnumi įėjo į traukinio vagoną ir užėmė savo vietas. Jaunuolis atsisėdo prie lango. Kai tik traukinys pajudėjo, jis iškišo ranką pro langą, kad pajustų oro srovę ir staiga susižavėjęs sušuko:

— Tėve, matai, visi medžiai eina atgal!

Pagyvenęs vyras nusišypsojo. Šalia jaunuolio sėdėjo sutuoktinių pora. Jie buvo šiek tiek sutrikę, kad 25-erių metų jaunuolis elgiasi lyg mažas berniukas. Staiga jaunuolis vėl susižavėjęs sušuko:

— Tėti, matai, ežeras ir gyvuliai… Debesys važiuoja kartu su traukiniu! 

Pora sumišusi stebėjo keistą jaunuolio elgesį, tuo tarpu kai tėvas nebuvo nė kiek nustebęs. Pradėjo lyti ir lietaus lašai palietė jaunuolio ranką. Jis vėl buvo perpildytas džiaugsmo ir užsimerkė iš malonumo. Po tu sušuko:

— Tėti, lyja, vanduo liečia mane! Tėti, matai? 

Norėdami kuo nors padėti, pora, sėdinti šalia, paklausė pagyvenusio vyriškio: 

— Kodėl jūs nenuvedate sūnaus į kokią nors kliniką konsultacijai? 

Pagyvenęs vyras atsakė:

— Mes tik ką iš klinikos. Šiandien mano sūnus pirmą kartą gyvenime ėmė matyti… 
Neįmanoma spręsti apie kitų žmonių reikalus ir poelgius, nieko nežinant apie tuos žmones. Būkite geresni vieni kitiems.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353