Nepradėk nuo trečios frazes

658
Patinka? Duok Like!

Kas kartą sakau savo dukrai: „Nepradėk nuo trečios frazes!“

Sėdi prie stalo ir iškart su neviltimi ir tokiu piktu balsu sako:

– Kodėl neduodate man duonos???

– Brangioji, ši frazė yra trečia.

Pirma turėtų būti: „Prašau, duokite man duonos“ (ši frazė vietoje išsprendžia 80 % visų problemų). 

Antra frazė: „Atleiskite, bet aš sakiau, kad man reikėtų duonos. Tikriausiai jūs neišgirdote?“ (tikimybė gauti duonos išauga iki 95 %).

Ir tik tuomet, jei tau po to nedavė duonos, galima pasakyti tą pačią, trečią frazę: „Kodėl neduodate man duonos?“ bet ko gero, šios frazės tau neprireiks.

Kai tave apima baisus pasipiktinimas, nepasitenkinimas ir nuoskauda dėl kažkieno elgesio, pirmiausia, paklausk savęs: ar tu pasakei šiam žmogui, kad kažko nori, o kažko ne? Ar turi kokių nors įtarimų dėl elgesio, kuriuo esi nepatenkinta? Kaip tai būtų ir skaudu, žmonės daro daug įvairių dalykų ne todėl, kad jie aktyviai linki jums blogo, bet todėl, kad jie užimti savo problemomis ir negalvoja apie jus, jūsų gaideles ir labai nervingas galūnes. Bet jie gali padaryti daug ko jūsų naudai, jei mes (naudodamiesi duota mums tiesiogine kalba) duosime jiems apie tai žinoti!

Alika Kalajda     

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353