Neleiskite savęs nuvertinti

894
Patinka? Duok Like!

Niekada.

Niekam.

Jokiomis aplinkybėmis.

Neleiskite savęs nuvertinti.

Savo darbo, savo pasiekimų, savęs, kaip asmenybės. Atsikratytkite tokių žmonių be gailesčio. Iškrapštykite ir išmeskite iš artimo bendravimo rato. Ir daugiau niekada pas juos negrįžkite.

Tokie žmonės jumyse augina kompleksus, kurie neleidžia jums būti laimingais ir patenkintiems žmonėms. Jie griauna jūsų savigarbą ir sutrypia jūsų ego.

Todėl, kai tik pamatote, kad link jūsų sėlina su pasibjaurėjimu suspausta į vištos užpakalį burna ir fraze, kuri paprastai prasideda nuo žodžių „geriau tu .. (toliau galimi įvairūs variantai) – imkite kastuvą, užsimokite, ir įkalkite į žemę dviejų metrų gylyje.

Tiesa, ir nedrįskite nuvertinti mažus jūsų vaikų pasiekimus. Jie jums to niekada neatleis. Visos pačios didžiausios asmenybės tragedijos ateina iš vaikystės. Visada tai prisiminkite.

Olena Monova 

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353