Nė vandeniu neperliesi: kaip dvi seserys dalijasi vieną vyrą

328
Patinka? Duok Like!

Bruk ir Beili iš JAV tokios artimos, kad vadina save vienu vardu ir stengiasi kiekvieną laisvą minutę praleisti kartu. Merginos vaikšto vienodais drabužiais, naudojasi vienodomis higienos priemonėmis ir net miega vienoje lovoje, nepaisydamos to, kad viena jų ištekėjusi.

Jų santykiai stebina visus, pažįstančius seseris.

Bruk ir Beili ne dvynės, bet dalijasi absoliučiai viskuo – nuo kosmetikos iki apatinių. Seserys net miega vienoje lovoje kartu su vienos jų vyru.

Jos vadina save vienu vardu – Kendis. Oficialūs merginų vardai Kendis Bruk ir Kendis Beili, o Bruk dukros – Kendis Eis.

Neišskiriamos amerikietės naudojasi tomis pačiomis higienos priemonėmis: skustuvais, dantų šepetėliais ir kosmetika. Seserys įprato gyventi ir miegoti viename kambaryje.
Bruk sutuoktinio nežavi toks glaudus ryšys. Jis prašo žmonos truputį apriboti asmeninę jų šeimos erdvę, kas jai sukelia ašaras.

Neišskiriamų merginų istoriją rodys televizija, TLC kanalo naujajame dokumentiniame projekte apie šeimos ryšius, pavadintame „Extreme Sisters“.

Kūrėjai pasakos žiūrovams apie brolius ir seseris, tarp kurių yra labai artimi santykiai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353