Namų šeimininkė iš Australijos nusipirko negyvenamą salą ir pavertė ją tropikų rojumi

5148
Patinka? Duok Like!

Kambodžoje ji nusipirko apleistą salą už juokingus 15 tūkstančių dolerių ir sugebėjo iš jos padaryti super brangų kurortą.

Nuosava sala nuostabiuose žydruose vandenyse – tai, žinoma, laimė: visi saulėtekiai ir saulėlydžiai, paukščių giesmės, bangų mūša ir sniego baltumo paplūdimiai – tik tavo.

Bet dar maloniau paimti laukinę žemę,iš visų pusių apsuptą vandens ir sukurti joje kažką stulbinančio.

Bet kokiu atveju, savo laiku taip nusprendė kukli namų šeimininkė iš Australijos, o dabar sėkminga liukso klasės salos kurorto savininkė Melita Kaulmandes Hunter.

1. Melita Kaulmandes Hunter pietryčių Azijoje atsidūrė beveik atsitiktinai: jos vyrą Rorį 2005 m pakvietė dirbti į Kambodžos sostinę Pnompenį.

2. Iš pradžių pora planavo likti Kambodžoje metus, o paskui išvykti į triukšmingą, bet gerai išvystytą ir suprantamą civilizuotam žmogui Niujorką.

3. Nuo tada praėjo 10 metų ir „Didysis obuolys“ Melitos jau nevilioja: ji iki šiol gyvena Siamo įlankos pakrantėje. Tiesa, gyvenimo kokybė kiek pasikeitė.

4. „Daunšiftere“ australės tikrai nepavadinsi: Kambodžoje ji nusipirko apleistą salą už juokingus 15 tūkstančių dolerių ir sugebėjo iš jos padaryti ultra brangų kurortą.

5. Šiandien rojaus vietelė, pavadinta Song Saa Resort – tai 27 vilos, khmerų virtuvės restoranas, baras, spa paslaugos ir, žinoma, savo grožiu kerinti nepaliesta gamta.

6. Kaina už parą saloje sudaro apie 870 dolerių – tai daug, tačiau Melita neturi problemų su turistų pritraukimu.

7. Rojų galima pasiekti laiveliu iš Sianukvilio miesto – jis randasi už mažiau nei 30 km nuo salos arba sraigtasparniu iš Pnompenio ir Siempreapo.

8. Visi statiniai saloje pastatyti iš gamtinių ar perdirbtų medžiagų – medžio, akmens, o kai kas – net iš senų valčių liekanų.

9. Kokakolos, hamburgerių, dešrelių ir kitų sveikatai pavojingų patiekalų kurorto svečiams
nepasiūlys: maistas – tik vietinis, maksimaliai sveikas. Ypatingai besirūpinantiems savo savijauta yra specialus „detoksikuojantis“ meniu.

10. Beje, vilą saloje galima ne tik išsinuomoti, bet ir nusipirkti. Tiesa, kaina nejuokinga – nuo 600 tūkstančių iki 1,7 milijono už lūšnelę.

11. Reikia pasakyti, kad vietiniai gyventojai australės veikla apsidžiaugė iškart – Kambodžoje yra didelė problema įsidarbinti.

12. Daugiau nei 80% kurorto darbuotojų – kambodžiečiai iš kitų salų ir Didžiosios žemės.

13. Be kurorto veiklos Melita aktyviai užsiima labdara, pačia įvairiausia. Jai šioje puikioje veikloje galima padėti tiesiog atvykstant poilsiauti.

14. Taip nuo 2015 už periodą nuo gegužės 1 iki spalio 31 pelnas nuo trijų svečių viešėjimo saloje kas mėnesį perduodamas į Song Saa fondą.

15. Šios pinigus Melita planuoja išleisti švietimo, ekologinėms ir kitoms iniciatyvoms Kambodžoje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353