Kiekviena mergina svajoja apie tankius ir sveikus plaukus. Cheminis ir terminis poveikis iš esmės žaloja plaukus, ir mūsų plaukai tampa blankūs, trapūs ir linkę į slinkimą. Parduotuvinės priemonės padeda laikinai pašalinti vieną ar kitą problemą, bet parinkti tinkamą šampūną labai sunku, o kartais ir gana brangu.

Mes siūlome puikią alternatyvą – naminę garstyčių-medaus kaukę. Ji puikiai valo plaukus, o dar juos sustiprina. Reguliariai naudojant plaukai spinduliuoja jėgą, įgauna apimties ir blizgesio, gerėja augimas.

Kaukė susideda iš paprastų ir prieinamų ingredientų, bet kiekvienas jų labai naudingas plaukams:

  • garstyčios stimuliuoja kraujotaką ir medžiagų apykaitą, gerina svogūnėlių maitinimą, kas įtakoja aktyvų plaukų augimą, gerai šalina pleiskanas ir riebių plaukų problemą;

  • medus daro plaukus tankesnius, stiprina ir maitina juos, ramina galvos odą, atstato po dažymo ir suteikia blizgesio;

  • kiaušinio trynys stiprina ir atstato plaukus, didina jų elastingumą, užkerta kelią slinkimui, įtakoja augimą, palankiai veikia galvos odos būklę;

  • varnalėšų aliejus pripildo plaukus jėgos, daro juos blizgančius, stabdo slinkimą, aktyvuoja miegančius svogūnėlius, kas įtakoja augimą, užkerta kelią pleiskanų atsiradimui.

Ingredientų kiekis apskaičiuotas plaukų ilgiui iki pečių, jei jie ilgesni – proporcingai didinkite kiekį.

Ingredientai

  • 1 trynys
  • 1 arbatinis šaukštelis skysto medaus
  • 0,5 valgomojo šaukšto sausų garstyčių
  • 1 valgomasis šaukštas varnalėšų aliejaus

Paruošimas

Suplakame trynį, dedame medų, garstyčias, gerai išmaišome ir pilame varnalėšų aliejų, dar kartą išmaišome. Jei mišinys išėjo labai tirštas, galima įpilti truputį vandens.

Kaukę paskirstome per visą sausų plaukų ilgį ir paliekame 15 minučių, paskui išplauname galvą šiltu vandeniu. Temperatūra labai svarbi, kadangi karštas vanduo atveria plauko žvynelius ir išplauna naudingas medžiagas.

Daugelis baiminasi kiaušinio trynio kvapo, bet jis išnyksta kruopščiai išplovus plaukus. Dar galima įpilti į vandenį lašą eterinio aliejaus arba naudoti acto tirpalą – 1 valgomąjį šaukštą litrui vandens. 

Natūrali naminė kaukė reikalauja tam tikro laiko indėlio, bet jau po pirmojo panaudojimo atsiras blizgesys, o po poros mėnesių plaukai taps tankūs ir jų augimas pagreitės. Kaukė pasižymi viena ypatybe – į sudėtį įeinantis medus daro plaukus truputį šviesesnius, taigi dažant verta į tai atsižvelgti. O jūs pastebėjote efektą?

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353