Mums visiems kartais reikalingos pertraukos

583
Patinka? Duok Like!

Kartais mums visiems reikia paspausti „pauzę“. Padaryti pertrauką ir pailsėti. Pailsėti nuo darbo, mokslų, problemų, streso. Reikia dar kartą sau priminti, ką reiškia būti laimingu, mylimu, artimu. Šis poilsis turi būti skirtas sau ir artimiems žmonėms. Dar kartą pasakyti meilės ir palaikymo žodžius. Galimas daiktas, surengti šeimos pietus arba bendrą komedijos peržiūrą.

O galima išvis pabūti vienumoje. Paskaityti tai, ką seniai norėjote. Pasižiūrėti kvailą melodramą, nuo kurios jums visada pakyla nuotaika. Iškepti kažką, pamiegoti, ar pamedituoti, surinkti save iš naujo, po gabalėlį…

Mums visiems reikalingos pertraukos, juk po jų mes lyg atgimstame. Mes pilni energijos, laimės, perspektyvų, tikslų ir reikalų. Mes norim padaryti viską ir netgi daugiau. Bet svarbu laiku pasakyti „ne“: nuobodžiam filmui, knygai, žmogui ar darbui.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353