Moteris visada padės išsipildyti jūsų svajonei

461
Patinka? Duok Like!

 „Po 50-ies santuokos metų aš kartą įdėmiai pažvelgiau į savo žmoną ir pasakiau: „Prieš 50 metų mes turėjome mažą namuką, senutėlį automobilį, mes miegojome ant sofos ir žiūrėjome nespalvotą televizorių, bet užtai aš guldavausi į lovą su gražia 19-mete mergina.

Dabar aš turiu didžiulį namą, daug brangių automobilių, didžiulę lovą ištaigingame miegamajame, didžiulį spalvotą televizorių, bet miegu kartu su 69-erių metų moterimi. Aš pradedu abejoti savo santuoka“.  

Mano žmona – labai išmintinga moteris. Ji nesupyko ir nesibarė. Ji tiesiog pasiūlė man susirasti 19-metė merginą, o ji jau pasirūpinsianti tuo, kad aš vėl gyvenčiau mažame namuke, miegočiau ant sofos ir žiūrėčiau nespalvotą televizorių“.

Robertas De Niro

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353