Moteris pati suprojektavo puikų namelį iš krovininių konteinerių

478
Patinka? Duok Like!

Brenda Keli pasistatė namą iš krovininių konteinerių. Namo konstrukcija sudaryta iš trijų metalinių 6 m aukščio dėžių.

Šio namo-konteinerio patogumų sąraše – komfortiškas įėjimas, platūs tarpduriai ir prieinamas vonios kambarys. Nepaisant paplitusių klaidingų nuomonių apie konteinerinius namus, jie paprastai randasi toli nuo miestų, taip pat jie pakankamai komfortiški ir patogūs.

Čia netgi yra mini terasa su stogu, kurioje malonu leisti rytą ir vakarą.
Keli mėgsta nedidelius ir kompaktiškus namus: net vaikystėje ji piešdavo mažus kambarius ir galvodavo, kur ir kaip stovės baldai.

Nedidelio jos namelio viduje yra atvira svetainė ir virtuvė, kurios išdėstytos taip, kad mėgautumeisi puikiu vaizdu, o stumdomos durys atsiveria į terasą, kur yra laiptai , vedantys žemyn į kiemą.

Fanerinė siena su akcentu randasi tiesiai už lovos. Prie priešingos sienos yra pinta su stumdomomis veidrodinėmis durelėmis, o lova pasikelia, kad esant būtinybei atsilaisvintų daugiau vietos kambaryje. Nedideliame name taip pat yra namų ofisas su dideliu rašomuoju stalu, kuris esant būtinybei pavirsta papildoma miego vieta.

Visi baldai name-konteineryje daugiafunkciniai, susidedantys ir kompaktiški. Namelis nedidelis, tačiau

labai jaukus ir apgalvotas – būtent toks, kokį jį ir norėjo matyti jo šeimininkė.
Apžiūrėti namo-konteinerio vidų ir išorę ir geriau suprasti išplanavimą galima video žemiau:

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353