Moteris pagimdė 6 mažylius iškart. Ir štai jos gimdymo bei auklėjimo istorija…

538
Patinka? Duok Like!

Kūdikius iš ligoninės namo vežė po vieną. Tai padėjo Loren geriau suvokti, kas nutiko.
„Šeštą ir paskutinę parvežė Lėją, kuriai iki tol buvo tam tikrų vystymosi problemų“,- prisiminė Loren Perkins.

Kad spėtų maitinti, maudyti ir rengti iškart 6 vaikus, Loren teko sudaryti išsamų grafiką.
Kiekvieną naktį aš ruošdavau buteliukus sekančiai parai.Dėdavau juos į šaldytuvą, ant kiekvieno rašydavau vardą, kad visi žinotų, kokiam vaikui koks buteliukas“,- pažymėjo Perkins.

Loren pranešė, kad išmoko maitinti kelis vaikus vienu metu. Vienas vaikas guli ant kelių, kitas – ant pagalvės šalia, o trečiam mama buteliuką prilaiko koja.

Be to, vaikai turėjo savo ypatybes ir poreikius. Todėl tėvams teko naudoti iškart 4 pieno mišinio tipus.

Loern Perkins įsitikinusi, kad be palaikymo jie su vyru negalėtų susitvarkyti su 6 vaikais. Tam buvo sukurtas specialus „pamainų“ grafikas, kad efektyviai įtrauktų žmones, norinčius padėti.

Draugai rašydavosi į šį tvarkaraštį ir ateidavo tiesiog vidury nakties, kad pamaitintų vaikus ir išskalbtų jų drabužius. Be pagalbos mes paprasčiausiai nebūtume susidoroję – papasakojo Loren Perkins.

Be to, buvo žmonių, kurie dovanojo įvairiausius daiktus: nuo pieno mišinių iki drabužių ir sauskelnių.

„Mes gavome tiek daug maisto, kad per metus aš neparuošiau nė vienos vakarienės, mes nepirkome nė vienų sauskelnių. Aš galiu ant pirštų suskaičiuoti pieno mišinio pakuotes, už kurias sumokėjau pati. Aš niekada nelikdavau viena maitinimo ar vakarinio maudymo metu,“ – pranešė Loren per jos vaikų pirmojo gimtadienio šventę.

Vaikams paaugus pasikeitė ir problemos: „Pripratinti visus prie puoduko buvo tikras košmaras. Galų gale mes visgi susidorojome“,- prisiminė mama.

Su metais vaikai darėsi vis savarankiškesni. „Viskas pavirto savotišku kontroliuojamu chaosu.

Čia visada triukšminga, čia krūva žmonių ir įvairaus šlamšto. Tai labai keista sistema, tačiau visgi ji veikia“, – pažymėjo 6 vaikų tėvai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353