Moteris nusipirko seną namą ir pavertė jį svajonių namais

591
Patinka? Duok Like!

Lindsi Ginei tapo Instagram žvaigžde dėka drąsaus sprendimo paimti į savo rankas negyvenamos sodybos perdarymą į namą-paveikslėlį iš prabangaus žurnalo puslapių.

Šeima iš 4 žmonių prieš 3 metus persikėlė į 2 aukštų sodybą, kuri buvo įsigyta už 170 tūkstančių svarų Liverpulyje. Namas 1960 metų statybos, ilgai stovėjo tuščias, be to, reikėjo remonto ir perplanavimo, o sklypas atrodė visiškai apleistas.

Įdomu, kad pora absoliučiai neturėjo patirties statyboje ir dizaine. Pasak šeimininkės, ji jau pirkinio apžiūros etape numanė, ką jai norėtųsi perdaryti ir kaip turi atrodyti jos svajonių namai.

Kai tik dokumentai buvo gauti, moteris užsiėmė išorinio ir vidinio interjero dizaino kūrimu. Jos planuose nemažai pokyčių laukė ir sklype aplink sodybą.

Du metus Lindsi perdarinėjo neišvaizdų namą su pasenusiu apstatymu į stilingą ir erdvų svajonių namą.

Vos kelis kartus sutuoktiniai kreipėsi pagalbos į specialistus, kai keitė stogą ir komunikacijas, o su visu kitu jie susidorojo savarankiškai. Pagrindinė vilos apipavidalinimo idėja buvo praplėsti erdvę, pripildyti ją šviesos ir oro. Iki remonto name buvo daugybė nedidelių patalpų, bet nauji šeimininkai pašalino dalį vidinių pertvarų ir perdažė sienas šviesiais tonais. Kiekvienas kambarys atrodo stilingai ir šiuolaikiškai, jie yra šviesūs ir neperkrauti detalėmis.

Pora sugebėjo padvigubinti savo namų valdos vertę, ženkliai sutaupę remontui. Lindsi pasidalijo kad ne tik pati atliko didelę dalį darbų, bet ir sugebėjo įsigyti medžiagų geromis kainomis. Tam ji įdėmiai studijavo analogiškus skirtingų gamintojų pasiūlymus ir kiekvieną kartą stengėsi sekti akcijų nuolaidas.

Po remonto sodyba atrodo stebėtinai harmoningai, fasado dizainas dera su vidiniu apipavidalinimu, taippat sėkmingai bendrame paveiksle atrodo pokyčiai teritorijoje aplink namą. Vietoje piktžolėmis apžėlusiųgazonų ir panašių į žvėrių takus keliukų čia atsirado baseinas ir erdvi terasa.

Nuo pat pradžių Lindsi pradėjo fiksuoti pokyčius interjere ir talpinti fotografijas savo Instagram paskyroje, moteris net neįtarė, kad jos namo perplanavimo procesas taip sudomins naudotojus.

Dabar jos profilyje nurodyta daugiau nei 200 tūkstančių sekėjų, moteris vis taip pat bendrauja su jais ir kartais siūlo jų vertinimui savo namo tobulinimo variantus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353