Moteris ežere rado butelį su senoviniu rašteliu, kuriame buvo ne visai įprastas prašymas

7816
Patinka? Duok Like!

Istorijoje egzistavo daiktai, kuriais žmonės naudojosi taip seniai, kad dabar tai atrodo scena iš fentezi stiliaus filmo. Pavyzdžiui, balandžių paštas – tai kažkas iš „Hario Poterio“, o laiškai buteliuose – tai tikrai iš „Karibų jūros piratų“.

Tačiau jei visi balandžiai-paštininkai jau seniai rojuje, tai laiškus buteliuose žmonės randa iki šiol. Neseniai moteris, vardu Dženifer Dauker, iš Čeboigano miesto, Mičigano valstija, rado butelį su laišku Gurono ežere.

Atidariusi butelį, viduje moteris rado raštelį, datuotą net 1926 metais. Taip išeina, kad laiškas laukė žmonių akių visus 95 metus!

Dženifer Dauker yra laivo kapitonė ir Nautical North Family Adventures komandos, kuri rengia vandens ekskursijas Čeboigane, narė.

Moteris pastebėjo mažą žalią buteliuką valydama laivo korpusą, panėrusi su akvalangu Gurono ežere.

Buteliuką lengvai buvo galima palaikyti šiukšle, tačiau jo viduje gulėjo kai kas įdomaus.
Viduje buvo 95 metų senumo raštelis, datuotas 1926 metų lapkričiu, kuris su laiku smarkiai apsitrynė, tačiau jį dar buvo įmanoma perskaityti.

Štai šis raštelis

Tekstas:

„Ar grąžins žmogus, kuris ras šį butelį, raštelį Džordžui Morou, Čeboiganas, Mičiganas, ir pasakys, kur jis buvo rastas? Lapkritis, 1926.

Iš raštelio tapo aišku, kad jis buvo adresuotas kažkokiam Džordžui Morou, kuris 1926 metais gyveno Čeboigane.

Be prašymo grąžinti raštelį, ten daugiau nieko nebuvo.

Dženifer ėmėsi ieškoti to paties Džordžo Morou, tačiau paaiškėjo, kad tokių gana daug.

Komentaruose po Facebook įrašu atsiliepė daugybė Džordžų Morou, tačiau šansai, kad tas pats Džordžas vis dar gyvas, buvo ypač maži. Greičiausiai nežinomas vyras gimė anksčiau nei 1926 metai, kas reiškia, kad jam daugiau nei 95 metai, o tokių ilgaamžių ne taip daug.

Todėl Dženifer bandė rasti dar jo giminaičių. Ir jai tai pavyko.

Dėka neabejingų naudotojų pagalbos, Dženifer atrado Džordžo dukterį Mišelę Primo.
Interviu Šiaurės Mičigano naujienų agentūrai 9&10 News Mišelė papasakojo, kad Džordžo seniai nebėra tarp gyvųjų ir kad šį raštelį jis galėjo įmesti į ežerą pats, kadangi tai buvo labai panašu į jį. Mišelė paaiškino, kad kai jis statė rūsį, tai irgi paslėpė panašų raštelį už vienos iš medinių sienos plokščių.

Moteris taipogi pažymėjo, kad jos tėčio gimtadienis lapkritį, todėl tai galbūt buvo savotiška jo dovana pačiam sau gimimo dienai.

„Aš labai tikėjausi pasiimti raštelį, kad įrėminčiau jį ir visa kita. Paskui, kai atsiguliau miegoti, tai pagalvojau, kad mano tėvo atminimas gyvuos ilgiau, jei aš paliksiu raštelį Džen“,- papasakojo Mišelė interviu metu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353