Mokykitės!!! Šimtmečio senumo vedybiniai skelbimai

1300
Patinka? Duok Like!
  • Panelė, šviesi blondinė, labai simpatiška ir liekna, norėtų ištekėti. Perspėja, kad turi „nuodėmę“.
  • Karininkas norėtų susijungti santuokos saitais su mergina, turinčia savo kapitalą. Vestuvės nuotaikos sąskaita.
  • Ką tik baigusi gimnaziją mergelė pageidauja ištekėti už vienišo ir bevaikio našlio su turtais. Dėl amžiaus nesigėdinti.
  • 42 metų našlys pageidauja vesti merginą „be praeities“. Išsilavinęs, supranta muziką. Uošvė nepageidautina.
  • 19 metų jaunuolis su kunigaikščio titulu turi 100 tūkstančių kapitalo, pageidauja rasti sau jauną merginą, inteligentišką, su kapitalu nuo 50 tūkstančių.
  • 21 metų, paprastos kilmės, nesutepta praeitimi, su 800 rublių kraičiu, gera darbininkė ir linksmo būdo, susipykusi su sužadėtiniu Aleksejum, pageidauja būtinai ištekėti už solidaus negeriančio žmogaus. 

P.S. Pabaigai…

Kvietimas į vestuves iš mamos žydės:

„ Labai gaila, bet jūs esate kviečiami į mano puikaus sūnaus ir kažkokios valkatos, kurios vardo aš neįsiminiau, vestuves. Didžiausia katastrofa mūsų šeimos istorijoje įvyks rugsėjo 8, šeštadienį, 9 vakaro.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353