Močiutė pardavė tikrą anūkę, kad nuslėptų „šeimos gėdą“

4411
Patinka? Duok Like!

Ana Paula buvo išskirta su 13-mete motina iškart po gimimo. Jos močiutė labai bijojo visuomenės pasmerkimo ir ryžosi lemtingam žingsniui.

Argentinietė Ana Paula Tolosa Safigeroa pirmąkart pamatė tikrą motiną 48 metų amžiaus.

Ana Paula augo įtėvių šeimoje ir tai, kad tėvai nėra tikri, sužinojo tik 24-erių. Tada jai ir buvo atskleisti baisūs faktai, kad žmonės, kuriuos jis įprato laikyti mama ir tėčiu, nusipirko ją iš biologinės močiutės, kuri, bandydama nuslėpti 13-metės dukters gimdymo faktą, pasirinko įvykdyti nusikaltimą, o ne kęsti pažįstamų kritiką ir pajuokas.

70-aisiais praėjusio amžiaus metais argentiniečių bendruomenėje į ankstyvą motinystę buvo žvelgiama ypač neigiamai. Tokios šeimos visam laikui tapdavo atstumtaisiais, į kuriuos minia rodydavo pirštais.

Pasak

Anos Paulos motinos Devoros Safigeroa, jos tėvai buvo nusiteikę ryžtingai ir paėmė vaiką prieš jos valią. Ji net nespėjo palaikyti jo rankose. Medicinos sesuo pasakė jaunai motinai, kad tai berniukas ir jis bus perduotas kažkokiai šeimai Magdalenoje. Kiekvienas jos žodis buvo melas – Devorai melavo specialiai, kad ji paskui negalėtų rasti vaiko.

Ana Paula augo už 20 kvartalų nuo savo biologinių tėvų namų, nenutuokdama apie jų egzistavimą.

Visa tiesa apie argentinietės gimimo paslaptį atsiskleidė prasidėjus pandemijai. Pasirodė, kad jos ieško biologiniai giminaičiai. Anos Paulos Facebook puslapis, kuriame ji publikavo liūdną savo gyvenimo istoriją ir iliustravo ją vaikiška fotografija, papuolė į akis jos pusseserei.

Nuotraukoje esančioje mažoje mergaitėje ji pamatė pažįstamus bruožus ir papasakojo tai kitoms Devoros dukterims.

2020 rugpjūtį Ana Paula ir jos motina atliko genetinį testą, kuris 99,9% patvirtino jų giminystę. Dėl koronaviruso apribojimų Devora, kuri gyvena La Platos mieste – už trijų valandų kelio nuo Anos Paulos – ilgai negalėjo susitikti su dukra asmeniškai. Apie mėnesį joms teko bendrauti vaizdo skambučiais. Bet paskui įvyko ilgai lauktas susitikimas.

„Tai buvo sapnas ir aš nenorėjau pabusti“,- prisimena šį jautrų momentą argentinietė. Greitai Ana Paula susitiko ir su savo biologiniu tėvu. Pirmąkart kompiuterio ekrane pamatęs Devorą ir dukterį, kurios jam neleido auginti, vyras apsiverkė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353