Močiutė ir anūkas paveiksluojasi beprotiškuose kostiumuose, ir jų nuotraukos – geriausias vaistas nuo liūdesio

617
Patinka? Duok Like!

Dažniausiai močiutės anūkams atrodo, kaip orios Matronos, kurios mezga vilnones kojines, žiūri laidą „Teismo valanda“ ir žiemai marinuoja pomidorus. Tačiau 93 metų Paulinos Kanos santykiai su anūku visiškai kitokie – ji ir jos 27 metų anūkas Rossas Smitas linksminasi taip, kad žemė net dreba! Paulina griauna visus stereotipus apie tai, kad vyresnioji karta ir internetas yra nesuderinami. Porelė filmuoja gražius vaizdo įrašus, juokauja vienas su kitu ir aplinkiniais, o taip pat rengia ryškias fotosesijas, kuriose močiutė ir anūkas, kaip du batai – ir pora! 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353