Minimalizmas, neutralumas ir švelnumas – trys stilingo ir brangaus manikiūro charakteristikos

269
Patinka? Duok Like!

Kristalų ir kitų dekoro elementų gausa nėra brangaus manikiūro požymis. Brangus manikiūras – tai kokybiškai atliktas darbas. Jame turi vyrauti tam tikras aristokratiškumas, kuris suteiks kiekvienai merginai karališkai santūrios prabangos.

Būtent minimalizmas, neutralumas ir švelnumas sukuria brangų manikiūrą. Tarp kūno spalvos atspalvių galima sutikti įdomių spalvos niuansų, kurie išsiskiria gilumu ir originalumu. Dekoras gali būti iš smulkių detalių, kurios neperkrauna manikiūro.

1. Prabangus nude

Jei jūs renkatės trumpą nagų ilgį, tai šis sprendimas idealiai tiks. Jis suteiks grakštumo ir vizualiai padarys nago plokštę siauresnę, skirtingai nuo tamsios spalvinės gamos. Taip pat nude padarys jūsų rankytes dar moteriškesnes, subtilesnes ir atjaunins. Juk švelnios spalvos primena vaikystę ir jaunystę, todėl moteris su tokiu laku atrodo jaunesnė.

.

.

.

2. Minimalus dekoras

Lakoniška geometrija, smulkūs papildymai daro švelnius atspalvius gražesnius. Toks dekoras yra universalus ir tiks visiems gyvenimo atvejams. Dar galimas kelių panašių atspalvių derinimas ant vienos rankos.

.

3. Lemtinga raudona

Kiekviena spalva turi savo ypatingą energetiką, kuri tinka moterims, mėgstančioms būti dėmesio centre. Raudona puikiai pagyvins šaltos kasdienybės pilkumą. Ji bus toji „vyšnaitė“, papuošianti jūsų rankutes. Geriausia raudoną spalvą rinktis ilgesniems nagams, juk ši spalva krenta į akis.

.

.

4. Perlai manikiūre

Dabar nebūtina pirkti papuošalų su perlais, juk juos galima uždėti ant nagų. Paprasti milteliai įtrinami į nagus ir šie pavirsta perlais. Tokia nagų dailė atrodo santūriai, tačiau labai puošniai. Taipogi pritraukia dėmesį, kaip ir daugybė kristalų, tik atrodo subtiliai, o ne iššaukiančiai.

.

.

.

.

.

.

5. Klasika nemiršta

Prancūziškas manikiūras vėl madingas. Jaunos merginos ir vyresnės moterys gana dažnai prašo savo meistrių padaryti būtent prancūziška manikiūrą. Jis seniai užsitarnavo pagarbą tarp mados gerbėjų, todėl visada bus madingas ir paklausus. Prancūziškas manikiūras gerai atrodo tiek trumpiems nagams, tiek ir ilgiems. Patariame rinktis vidutinį ar trumpą nagų ilgį, juk ilgi, ypač aštrūs, atrodo vulgariai ir pigiai, net atstumiančiai. Dar patariame pažvelgti į taurius atspalvius: smaragdo ir bordo.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353