Miegojo po tiltu ir nuvažiavo 500 tūkstančių kilometrų: kaip tėvas po 24 metų rado pagrobtą sūnų

227
Patinka? Duok Like!

Prekeiviai žmonėmis pagrobė berniuką 1997 metais Šanduno provincijoje. Tada tėvas Go motociklu apvažiavo daugiau nei 20 provincijų, ieškodamas sūnaus. Jis ne kartą pateko į eismo įvykius, susilaužė kelis kaulus ir buvo susidūręs su vagimis.

Paieškoms vyras išleido visas savo santaupas, todėl jam teko miegoti po tiltais ir prašyti pinigų maistui bei benzinui.

Be to, Go tapo gerbiamu be žinios dingusiųjų organizacijos nariu ir padėjo 7 tėvams atrasti savo pagrobtus vaikus.

Kaip rado sūnų

Policijai pavyko nustatyti Go sūnaus asmenybė DNR analizės pagalba. Vėliau buvo areštuoti du įtariamieji.

Žinoma, kad berniuką pagrobė moteris, kurios pavardė Tan. Ji pastebėjo berniuką, žaidžiantį prie namo, sučiupo jį ir nunešė į autobusų stotį, kur jos laukė partneris. Ten pora sėdo į tarpmiestinį autobusą iki kaimyninės Chenano provincijos, kur ir pardavė berniuką.

2015 metais paskaičiavo, kad Kinijoje kasmet pagrobia 20 tūkstančių vaikų. Daugelį jų parduoda įvaikinimui tiek pačioje šalyje, tiek užsienyje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353