Mes esam gimę MAŽIEMS GERIEMS DARBAMS!

420
Patinka? Duok Like!

Dabar aš Jums atskleisiu didžiulę paslaptį. Mes esam gimę mažiems darbams, ne dideliems. Mes esam gimę MAŽIEMS GERIEMS DARBAMS! Kodėl visi taip išgyvena dėl savo būties paskirties? Todėl, kad visi galvoja, kad jie gimę nuveikti didžius darbus. Ir laukia tų didžiulių darbų, bet jie neateina.

Kad taptum laimingu, reikia žinoti apie save tik vieną dalyką: mes esam gimę mažiems, mažulyčiams geriems darbams. Ir juos darydami mes galime ateiti namo ir užigti visiškai patenkinti ir laimingi.

Tai ir yra mūsų būties paskirtis.

Ruzov Viačeslav Olegovič

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353