Mergina vestuvių dieną panoro pasijusti tikra princese ir išsirinko labai neįprastą nuotakos suknelę

358
Patinka? Duok Like!

Vestuvės tampa viena svarbiausių dienų merginos gyvenime. Nenuostabu, kad kiekvienai iš nuotakų norisi būti tikra princese nors dienelę. Bet kaip vyksta vestuvės tų, kurių mylimiausia princesė vaikystėje buvo Arielė?

Pasirodo, pas jas viskas vyksta kaip pas paprastus žmones. Svarbiausia – rasti gerą organizatorių.

Su šia užduotimi susidūrė amerikiečių pora, sumaniusi nestandartines iškilmes. Ji kreipėsi į agentūrą MermaidUK, kuri specializuojasi neįprastų švenčių undinėlės stiliumi rengimu.

Agentai padėjo sudėlioti vestuvių programą ir parinkti idealius kostiumus visiems kviestiesiems. Taip pas pamerges atsirado violetinės spalvos suknelės-uodegos. O pati iškilmių kaltininkė apsirengė balta suknele-uodega ir akmenėliais puoštą liemenėlę.

Jaunikis iš pradžių buvo su klasikiniu kostiumu, tačiau pliažo fotosesijoje, kuri vyko po santuokos sudarymo, visgi užsidėjo uodegą.

Šventė, kaip ir fotografijos, likusios po jos, atrodė tiesiog stebuklingai. Greičiausiai tai vienos neįprasčiausių vestuvių, kuriose dalyvavo poros artimieji.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353