Mergina neturėjo su kuo eiti į išleistuves ir pakvietė senelį

1854
Patinka? Duok Like!

Mokyklos išleistuvės – viena svarbiausių dienų merginos gyvenime. Kiekviena mergina stengiasi tą dieną atrodyti gražiai. Tam ji kruopščiai renkasi suknelę, aksesuarus.

Daro gražią šukuoseną ir makiažą. Na ir žinoma, svarbus ir palydovas. Bet ką daryti abiturientei, jei ji neturi tokio jaunuolio? Tada į pagalbą ateis mylimas senelis.

Amerkietė Kaila Bel – labai graži mergina. Savo išleistuvėms ji apsivilko ilgą tamsiai mėlyną apdarą su pūstu sijonu. Giminaitėms primygtinai prašant, prie savo apdaro ji pridėjo atlasinį šalį, diržą ir segę su brangakmeniais.

Bel atrodė stulbinančiai. Bet štai eiti į išleistuves ji neturėjo su kuo. Niekas iš bendraklasių vaikinų jos taip ir nepakvietė. Apie tai sužinojo Kailos senelis Elvinas Haketas. Vyras negalėjo tiesiog ramiai žiūrėti, kaip jo anūkė liūdi.

Elvinas pasišovė lydėti Kailą į iškilmingą renginį. Jis apsivilko stilingą tokio paties tono kaip merginos suknelė kostiumą. Efektingai atrodė butonjerė, kurią senelis pritvirtino prie švarko atlapo. Gėlę Haketas pasirinko tokią, kad harmoningai atrodytų su jo apdaru.

Savo anūkei Elvinas padovanojo nuostabią puokštę. Kaila spindėjo iš laimės. Klasiokai žinojo, kad Bel turi senelį, bet kad jis atrodo taip stilingai, niekas net pagalvoti negalėjo.

Šokti diskotekoje 67 metų Haketas visgi nepasiryžo. Bet jis su malonumu sudalyvavo savo anūkės fotosesijoje. Nuotraukos išėjo labai jausmingos ir ryškios.

Kaila pasakė, kad ji visada vertins laimingus išleistuvių, į kurias ją palydėjo mylimas senelis, prisiminimus. Mūsų tėvai – tai svarbiausi žmonės mūsų gyvenime, o mūsų seneliai ir močiutės – iš tiesų šventi. Garbė ir padėka kiekvienam jų, kad užaugino mus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353