Mergina ištekėjo už indo ir atsidūrė indiškame filme

307
Patinka? Duok Like!

Veronikai Karausovai kelionė į Honkongą buvo šansas gauti tarptautinį diplomą, mergina rimtai mokėsi ir siekė įstoti į užsienio universitetą. Tačiau, kaip žinia, likimas kartais turi savo planų. Apie jaunos rusėsindišką pasaką skaitykite toliau.

Veronika laimėjo konkursą ir išvyko mokytis į Honkongą su daugybe kitų jaunuolių iš įvairių šalių. Nuo pirmųjų dienų studentų masėje ji įsidėmėjo gražų vaikiną iš Indijos Sartaką. Jis buvo ne šiaip gražus, bet labai išvaizdus, vadovavo oratorių bendrijai ir buvo vienas geriausių universiteto sportininkų. Ar reikia sakyti, kad vaikinas turėjo gausybę gerbėjų, kurios siekė atkreipti jo dėmesį.

Bet pasirodė, kad Sartakas irgi susidomėjo miela ruse, kartu su drauge pakvietė paklausyti muzikos ir šiaip paplepėti. O paskui vis dažniau ėmė kviesti Veroniką praleisti laiką dviese.

Vėliau mergina sužinojo, kad Indijoje toks vyro elgesys – rimtų tikslų įrodymas.

Ten žymiai griežčiau žiūrima į buvimą kartu viešumoje. Pakanka vieno pasivaikščiojimo susikibus rankomis, kad pora būtų laikoma susižadėjusia. Sartakas sulaukė, kol gaus diplomą ir nuvyko prašyti mylimosios rankos į jos tėvynę, į Jekaterinburgą. Reikia pasakyti, kad abiejų pusių tėvai iškart priėmė vaikų pasirinkimą.

Vestuves irgi šventė Indijoje ir Rusijoje. Šalių papročiai ir kultūra smarkiai skiriasi, todėl giminaičiams indams buvo keista matyti, kaip jaunieji bučiuojasi prie svečių, o šie juos drąsina. Taipogi ilga šventė su daugybe ritualų Indijoje rusams paliko neišdildomą įspūdį.

Ypač patiko tradicinių ornamentų piešimo chna ant nuotakos delnų ir pėdų ritualas. Juos piešė poros draugės ir giminaitės, manoma, kad kuo ryškesni jie gaunasi, tuo širdingesni bus marčios ir anytos santykiai. Prisimindama savo šalies papročius ir anekdotus, nuotaka labai stengėsi netyčia nenutrinti nėvienos linijos.

Indų tradicijų ir papročių nežinojimas Veronikai dažnai tapdavo kuriozinių ar nepatogių situacijų šaltiniu.

Taip ji, įpratusi taupyti elektros energiją, išjungė šviesą savo vyro namuose ir tik ryte sužinojo, kad šiame ypatingame kambaryje ją palieka degti kasnakt. Tada jos vyras kilniai prisiėmė kaltę sau. Kitą kartą ji pagarbiai pasveikino taksistą, palaikiusi jį giminaičiu.

Šiandien mišri pora apsistojo Maskvoje, tačiau jie visada turi galimybę išvykti atostogų į karštą ir pasakišką Indiją, tokią nepanašią į Rusijos platybes.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353