Mergaitė norėjo padaryti mielą foto ant sūpynių, o gavo nuotrauką iš siaubo filmo

1180
Patinka? Duok Like!

Japonijos gyventoja Meire Asahina neseniai išgąsdino visą internetą. Esmė tame, kad mergina norėjo padaryti gražią nuotrauką ant sūpynių, tačiau dėl to, kad veiksmas vyko tamsiu paros metu, foto išėjo ne miela, o truputį bauginanti.

Meire buvo apsirengusi balta suknele, ir kai kažkas ją įamžino judesyje, merginos atvaizdas išėjo išplaukęs ir priminė tikrą vaiduoklį. Japonės foto galėjo tapti puikiomis iliustracijomis kraupiems pasakojimams apie vaiduoklius ir paranormalius reiškinius.

17-metė Meire Asahina yra kelių muzikinių kolektyvų dalyvė, aktorė ir populiari persona Japonijoje. Ji veda puslapį socialiniame tinkle Twitter, kur jos publikacijas seka daugiau nei 6000 naudotojų. Jie ir tapo pirmaisiais jos persikūnijimo į vaiduoklį liudininkais.

Pačios japonės žodžiais, ji norėjo sukurti orines ir stebuklingas nuotraukas sūpynėse ir net nesitikėjo, kad išeis kažkas baisaus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353